0212 361 29 90-91
info@isthalkoto.com
İETT Geleneksel iftarı yoğun katılım ile gerçekleşti
27 Haziran 2015
Özel Halk otobüsü camiası, İETT İftarına katıldı

İETT’nin geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği, İETT çalışanları ve ailelerinin yoğun katılımıyla Yenikapı Belediye şehir parkında gerçekleşti.

Her yıl Ramazan ayında gelenek halinde sürdürülen İETT iftar yemeği, çok sayıda İETT çalışanını ve ailelerini bir araya getirdi. Yenikapı İBB Şehir Parkı’nda 5 bin kişiye verilen yemeğin ev sahipliğini Genel Müdür Dr. Mümin Kahveci yaptı. İETT bu sene Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere iki iftar programı yapıyor, 14 Temmuz’da yine aynı yerde ikinci iftarı verecek.

İBB Genel sekreteri Baraçlı’ya yoğun ilgi

İBB Genel sekreteri Hayri Baraçlı’ya İETT çalışanları ve yöneticileri büyük ilgi göstererek sevgi gösterisinde bulundular.

İBB Genel sekreteri Baraçlı,Özel Halk otobüsü şirket Başkanları ve yöneticileri ile de yakından ilgilendi

İftar yemeğine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı, İETT Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, bölge müdürleri, Hizmet-İş Sendikası, Bem-Bir-Sendikası, İBÇD Derneği, İstanbul Özel Halk otobüsleri şirket Başkanları Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık,Yeni İstanbul AŞ. Başkanı Yalçın Beşir, Halk ulaşım Başkanı Mustafa Altuntaş,Mavi Marmara AŞ. Başkanı Ramazan Gürler, Öztaş AŞ. Başkanı Cemal Soydaş, Esnaf odası Başkanı İsmail Yüksel, Tohöb genel sekreteri Onur Orhon, sektör temsilcileri ve çok sayıda İETT çalışanı katıldı.

Genel Müdür Kahveci: “İETT 144 yıldır hizmet sağlıyor”

İETT’nin 144 yıldır İstanbul’a hizmet sağlayan bir kurum olduğunu kaydeden İETT Genel Müdürü Mümin Kahveci yaptığı konuşmada İETT’nin hizmet seviyesini geliştirerek devam ettirdiğini söyledi. Yenikapı İBB Şehir Parkı sayesinde İstanbul’un yeni bir alana kavuştuğunu dile getiren Kahveci, sosyal ve kültürel etkinliklerin burada yapılmaya devam edeceğini ifade ederek İETT çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İBB Genel sekreteri Baraçlı;’’Büyük projelere imza atık’’

İftarın ardından davetlilere hitap eden İBB Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı, 5 yıl boyunca İETT Genel Müdürlüğü görevini yerine getirdiğini anımsatarak, Ramazan-ı Şerif’in manevi atmosferinde İstanbul’a hizmet eden, gönül veren İETT ailesiyle iftar açmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.  Geçtiğimiz 5 yıl boyunca İETT’de birçok büyük projelere imza attıklarını dile getiren Baraçlı, “Bizler Büyükşehir Belediyesi olarak büyük projeler üretme gayreti içerisindeyiz. Halkın derdini anlayan aynı zamanda çözüm üreten bir anlayışla hareket ediyoruz. Bizler hizmet aşkıyla yola çıkan, halkıyla beraber bütünleşen bürokratlarız. Ramazan’ın bereketi evlerimizin, ailelerimizin ve ülkemizin üzerine olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde daha nice Ramazanlara ulaşmak dileği ile hepinize saygılar sunuyorum.” dedi.

İftar programı sonrasında İETT Genel müdürü Mümin Kahveci ile bir araya gelen Halk otobüsü şirket Başkanları, çalışmalar ile ilgili kısa bir durum değerlendirmesi yaptılar.

BÜTÜN FOTOĞRAFLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.