0212 361 29 90-91
info@isthalkoto.com
VOITH iftarı ,Özel Halk otobüsü camiasını buluşturdu
25 Haziran 2015
Yeni İstanbul yönetimi,VOİTH iftarına katıldı

SEKTÖRDE BİRLİK, BERABERLİK İFTARI

Türkiye’de hedeflerini büyüten dünya devi VOITH Turbo Güç Aktarma Tekniği Şirketi, İstanbul Özel Halk otobüsü şirket yöneticileri ve sektör temsilcilerini iftarda buluşturdu.

Eminönü Hamdi Restaurant’ta yapılan iftar programına VOITH Turbo Türkiye Genel Müdürü Mustafa Kasımlı, VOIH Bölge satış müdürü Onur Yenihan, Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık,Mavi Marmara Ulaşım AŞ. Başkanı Ramazan Gürler, İstanbul Halk Ulaşım AŞ. Başkan vekili Hasan Durgun, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri AŞ. Başkanı Yalçın Beşir, Öztaş Ulaşım AŞ. Başkanı Cemal Soydaş ve şirketlerin yöneticilerinin hazır bulunduğu iftara, IETT Araç Bakım Onarım Daire Başkanı Aydın Karadağ, TOHOB Genel Sekreteri Onur Orhon ve FSM Demirbaş yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş ile Temsa Yurtiçi Satış Müdürü Baybars Dağ katıldı.

İftar yemeğinde hoş geldin konuşması yapan VOITH Turbo Türkiye Genel Müdürü Mustafa Kasımlı, “Geleneksel iftarımızda,  toplu taşımanın fedakâr emekçilerini ağırlamaktan büyük gurur ve kıvanç duyuyoruz. Birlik, beraberliğiniz daim olsun, sizler ile diyaloğumuzu daha da artıracağız, katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

Şirket Başkanları ve yöneticileri VOITH Turbo Genel Müdürü Mustafa Kasımlı’ye teşekkür ederek başarılar dileklerinde bulundular.,

VOITH DIWA otomatik Şanzımanın şehir içi toplu taşıma otobüsleri için en ideal şanzıman olduğu ve Voith Turbo ’nun ticari araçlar, raylı sistemler, enerji sektörü, denizcilik sektörü kısacası güç aktarımının olduğu her alanda özel tasarım ve işlevsel ürünleriyle ön plana çıkıyor.

BÜTÜN FOTOĞRAFLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

İlgili İçerikler
Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.