0212 361 29 90-91
info@isthalkoto.com
Türkiye'nin en uzun süre bakanlığını yaparak rekora imza atan Dr. Mehmet Mehdi Eker, İstanbul 3. bölge 1. liste adayı olarak Ak Parti'den milletvekili adayı oldu.
04 Ekim 2015
ÖZEL HALK OTOBÜSÜ CAMİASI ,ESKİ BAKAN MEHDİ EKER İLE BULUŞTU

Eski Bakan Mehdi Eker’den ,sektöre sıcak ilgi

Türkiye'nin en uzun süre bakanlığını yaparak rekora imza atan Dr. Mehmet Mehdi Eker, İstanbul 3. bölge 1. liste adayı olarak Ak Parti'den milletvekili adayı oldu.

Özel Halk otobüsçülerine yakınlığı ile tanınan ve özellikle de Mavi Marmara Ulaşım şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler ile hemşehrilikten kaynaklanan yakınlığı ile dikkatleri çeken Bakan Mehdi Eker, Özel Halk otobüsçüleri camiasına da yakın duran bir isim.

Milletvekili adayı Mehdi Eker, Başkan Ramazan Gürler'in Özel halk otobüsçülerinin sorun ve taleplerini dinlemek ve çözüm konusunda destek amaçlı bilgilendirme toplantısı talebini kırmayarak, geçtiğimiz hafta evine konuk olmuş, akabinde 3 Ekim Cumartesi günü Özel Halk otobüçülerinin temsilcisi oda ve beş şirket yöneticileri ile yemekli bir toplantı da bir araya gelmiştir.

BAKAN EKER, ‘’ÜCRETSİZ TAŞIMA BEDELLERİ 7 EKİME KADAR ÖDENECEK’’,DEDİ

Büyükçekmece Ovalı restoran tesislerinde sıcak bir atmosferde geçen buluşmada Mehdi Eker, ötekişleştirmeden uzak ortak aklı savunarak bir ve birlik içinde Ülkenin gelişimi için çaba harcamak zorunda olduğumuz bir dönemden geçildiğine dikkat çekerek, zorlukları bir ve beraberlik içinde aşmak için buradayız biriz beraberiz ve böyle olacağız. Hepimiz memleketin geleceği için çalışacağız mesajını vererek  Özel halk otobüsçülerinin sorunlarını bildiğini ve değerlendirmeleri aldığını belirterek çözüm için destek vereceğini söyledi.

Toplantı arasında 65 yaş ve üzeri gelir desteği konusunda Başbakanlık Müsteşarı ile telefon görüşmesi yapan Mehdi Eker, sorun olmadığını ve 7 Ekime kadar ödemenin yapılacağını duyurması Özel halk otobüs esnafının alkışlarıyla karşılandı. Mavi Marmara Yönetim Kurulu Başkanı ile Esnaf Odası başkanının hoş geldiniz konuşmasıyla başlayan buluşma tarafları memnun edici tarzda nihayetlendi. Yöneticiler ve Özel halk otobüsçüleri esnafı destek için eski Bakan Mehdi Eker’e  teşekkür ettiler.

Toplantıya Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık , Halk ulaşım AŞ. Başkanı Mustafa Altuntaş, Yeni İstanbul AŞ. Başkanı Yalçın Beşir , Esnaf odası Başkanı İsmail Yüksel,Mavi Marmara AŞ. Başkanı Ramazan Gürler, Öztaş AŞ.  Başkanı Cemal Soydaş ve Yöneticiler katıldı.

 

 

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.