0212 361 29 90-91
info@isthalkoto.com
BAŞKAN YALÇIN BEŞİR;'HİZMET KALİTESİNİ SÜREKLİ YÜKSELTİYORUZ''.
19 Kasım 2015
İETT Ulaşım Daire Başkanı Aydın Karadağ, Yeni İstanbul Halk Otobüslerini ziyaret etti.

İETT Genel müdürlüğünün kalite ve standartlarını arttırmak amacı ile çözüm ortağı olan Yeni İstanbul Halk otobüsleri A.Ş. Genel merkezini ziyaret eden İETT Ulaşım Daire yeni Başkanı Aydın Karadağ, Ulaşım Daire Müdürü Recep Albayrak ve Ulaşım Daire Şefi Kaya Akbaş, Başkan Yalçın Beşir ve yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulundular.

HİZMET KALİTESİNİ  SÜREKLİ YÜKSELTİYORUZ.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Yeni İstanbul Halk otobüsleri A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir, İETT Misyonu ve Vizyonu çerçevesinde kurumsallığı savunduklarını, İETT talimatları çerçevesinde hareket ettiklerini kaliteli taşımacılık, yolcu memnuniyeti ile birlikte Özel halk otobüsleri işletmecilerinin de haklarını ve hukuklarını koruduklarını belirtti.

 Başkan Yalçın Beşir, ''yönetim kurulu üyeleri ve diğer personel arkadaşlarımız ile birlikte verimli bir yönetim ve denetim anlayışı içerisinde, kurduğumuz yeni birimler ile bölge işletmeleri ile istişare içinde vatandaş memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımızı sürekli gözden geçiriyoruz ve hizmet kalitesini devamlı yükseltiyoruz,.” diye konuştu.

İETT’nin işletme bilgileri hakkında bilgi veren İETT Ulaşım daire Başkanı Aydın Karadağ,, yeni görevi dolayısı ile Özel Halk otobüsü temsilcileri ile daha sık bir araya gelerek kurumları yakından tanımak istediğini, sorunlarına çözüm bulmak ve destek olmak, birlikte istişare ederek İstanbul genelinde kaliteyi daha da artıracaklarını söyledi.

İETT Ulaşım Dairei Başkanı Aydın Karadağ, Ulaşım Daire Müdürü Recep Albayrak ve Ulaşım Daire Şefi Kaya Akbaş, şirket idari binasını gezerek yöneticilerden bilgi aldı..

Sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini sunan İETT yöneticileri bilgi işlem merkezi tesislerini hakkında bilgi alarak başarılı çalışmalardan dolayı tebriklerini ilettiler.

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.