0212 361 29 90-91
info@isthalkoto.com
FSM Demirbaş otomotivden Bursa Belediyesine 12 adet TEMSA otobüs satışı
10 Eylül 2014
FSM Demirbaş otomotiv'den, 12 adet TEMSA otobüs satışı

Yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş ile FSM Demirbaş otomotiv, toplu ulaşım sektöründe zirveden inmeyeceğini ve yaptığı atılımlar, kampanyalar ile sektörde iddialı olduğunu yaptığı projeler ile bir kez daha gösterdi.

Temsa bayisi FSM Demirbaş Otomotiv, Bursa Büyükşehir Belediyesine daha evvel satmış olduğu 15 adet Temsa  Avenue’den sonra, diğer otobüs markaları ile birlikte yakıt tasarrufu testlerinden başarı ile geçerek 12 adet Temsa otobüs siparişi daha aldı.

Demirbaş otomotiv ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Burulaş işletmeleri ile yapılan sözleşmeden sonra 12 adet Temsa Avenue otobüs Eylül ayının ilk haftasında düzenlenecek törenle Burulaş’a teslim edilecek.

Sektörde fark yaratmak amacı ile yola çıktıklarını belirten Mustafa Demirbaş, ‘’2014 yılı içerisinde düzenledikleri kampanyalar ile işletmeciler ve kurumların ilgi odağı olduklarını, bu kampanyaların Demirbaş otomotiv farkı ile devam ettiğini, deneyimli, tecrübeli ve dinamik ekibimizle müşterilerimize aralıksız hizmet sunuyoruz’ ’dedi..

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.