0212 361 29 90-91
info@isthalkoto.com
YENİ İSTANBUL HALK OTOBÜSLERİ A.Ş BAŞKANI YALÇIN BEŞİR GÜVEN TAZELEDİ. ...
18 Mart 2016
BAŞKAN YALÇIN BEŞİR GÜVEN TAZELEDİ. ...

Yapılan genel kurul sonunda Başkan Yalçın Beşir ve yönetim kurulu güven tazeledi

Yeni İstanbul Özel Halk Otobüsleri A.Ş. yönetimi iki yıllık görev süresini tamamlayarak seçimli genel kurulunu geçtiğimiz hafta Eresin Oteli Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. şirketinin eski Başkanı Yıldırım Yılmaz başkanlığında oluşan divanın yönettiği genel kurulda 2 ayrı liste mücadele etti.

Genel kurul toplantısının gündemine uygun gerçekleşen toplantıdaki seçim sonunda, mevcut başkan Yalçın Beşir’in, Nihat Pelen, Adil Evren, Yılmaz Hekim, Fatih Özlen, Süleyman Duman, Selahattin Yıldırım, Özcan Yıldız, Faik Tanhan, Kıyasettin Kaçmaz ve Mustafa karal’ın yönetim kurulunu, M. Şakir Tanrıyatapan, Enver Duran ile Mehmet Can Kulcu’nun oluşturduğu beyaz liste ise denetim kurulunu oluşturdu.

6 ortağın oy kullanmadığı, 10 adet oyun geçersiz sayıldığı seçimin sonucunda Şuayip Toptan’ın Mavi Listesi 33 Bin 600, Yalçın Beşir’in beyaz listesi ise 69 Bin 900 hisseyle, seçimde 112 oya karşı, 233 oy aldıkları açıklandı.

Seçim sonrasında yeniden başkanlığa seçilen Yalçın Beşir, yaptığı teşekkür konuşmasında, göreve aynı şevkle devam edeceğini ve esnafın sorunlarının çözümüne çalışacağını söyledi. Başkan Beşir, “Biz hepimiz daha iyi bir yaşam, daha sorunsuz bir hizmeti sunarken gelirlerimizin de hizmetimizle aynı oranda tatminkar olmasına çalışıyoruz.

 Bunun için hepimiz birlikte çalışacağız. Seçim atmosferinde yaşanan gerilimlerin abartılmaması gerekir. Gönül, elbette, daha sakin daha çok sektörün geleceğine dönük fikir beyanlarının bol olduğu bir atmosfer olmasını ister ama Yeni İstanbul kurumlaşmada ve buna uygun ilerlemede yoluna kararlılıkla devam edecektir. Biz, hepimiz için elimizden geleni yapmanın gayretiyle, birlikte hareket edeceğiz. Büyük bir olgunlukla geçen bu genel kurulda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Şuayip Toptan ve yönetim kurulunu oluşturan ekibi, yeni seçilen başkan Yalçın Beşir ve ekibi kutlayarak başarı dilemesi salonun en güzel tablosunu oluşturdu. Katılımın yüksek olduğu genel kurul sonunda, herkes kol kola salon ayrıldı.

BÜTÜN FOTOĞRAFLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

İlgili İçerikler
Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.