0212 361 29 90-91
info@isthalkoto.com
Özel Halk Otobüsü temsilcileri, Aile ve Sosyal Hizmet Bakanlığınca bedelinin ödenmemesi halinde kapsama giren yolcuları ücretsiz taşımama kararı aldı.
21 Ekim 2015

Ülkemizdeki tüm Özel Halk Otobüsü temsilcileri, 20 Ekim 2015 Salı günü saat 13.00’te 65 yaş üstü ve diğer ücretsiz yolculuk bedellerinin ödenmesiyle ilgili olarak, Ankara da TŞOF Genel Merkezi toplantı salonunda son durumun gözden geçirildiği sektör toplantısı ve basın açıklaması yaptılar.

Toplantıya, Ülkemizdeki tüm Özel Halk Otobüsü Kuruluşları olan Şirket, Oda, Kooperatif ve Dernek temsilcileri iştirak ettiler. 

İstanbul, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Sivas, Erzurum, Samsun, Elazığ, Tokat, Aydın, Gaziantep, ve Ankara ile birlikte 50 civarında Vilayetin Özel Halk otobüsü temsilcilerinin katılımı ile yapılan Basın toplantısına İstanbul Özel Halk otobüslerini temsilen Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, Yeni İstanbul Halk otobüsleri A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir,Halk Ulaşım A.Ş. Başkanı Mustafa Altuntaş,Mavi Marmara A.Ş. Başkanı Ramazan Gürler, İSTOD Başkanı Zakir Uzun ve Öztaş A.Ş. Başkanı Cemal Soydaş ile bu şirketlerin yöneticileri katıldı.

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.